• شرح كمپين
  شرح كمپين «M 16 SME Up to»

 • شرح کمپین شگفت انگیز
  این کمپین برای مشترکین فعلی سرویس ADSL نامحدود شرکت مخابرات استان تهران درنظر گرفته شده است، امکان تغییر وضعیت از سایر کمپین ها به کمپین شگفت انگیز وجود ندارد.

 • سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

 • ترسیم چشم انداز و مسیر حرکت شرکت در سال جدید
  اشاره : نخستین گفت و گو با مهندس صیدی مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران در آستانه فرا رسیدن هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات و روابط عمومی با هدف ترسیم چشم انداز و مسیر حرکت شرکت در سال جدید انجام شد. گفت و گویی که در آن مهندس صیدی شعار سال 1394 شرکت را اعلام و راهکارهای تحقق این شعار را در راستای تحقق منویات مقام معظم هبری برشمرد. در بخش های دیگر این مصاحبه ، بررسی مهم ترین دغدغه های کارکنان پیرامون مسایل رفاهی و درون سازمانی ، دستاوردهای شرکت در سال گذشته و برنامه های سال جدید مطرح شد. گفت و گویی که حجت اله فرزین مدیرکل و حسنعلی ذوالفقاری معاون دفتر روابط عمومی نیز در آن شرکت داشتند ، از نظر می گذرد.

 • فروش سرویس جدید پیش پرداخت ( pre paid) اینترنت پر سرعت مخابرات استان تهران
  فروش سرویس جدید پیش پرداخت ( pre paid) اینترنت پر سرعت مخابرات استان تهران

 • آسانک
  پیامک تلفن ثابت

 • سرویس های دیتای شرکت مخابرات استان تهران
  سرویس های دیتای شرکت مخابرات استان تهران

 • ابلاغ ارکان جهت ساز شرکت مخابرات استان تهران
  اکنون که به حول و قوه الهی و با تلاش و همـکاری تمامی مسئولین بخش های مختلف شرکت و کمیته راهبری و تخصصی استراتژی ، بیانیه ی ارکان جهت ساز شرکت مخابرات استان تهران را که مقدمه پیاده سازی مدیریت استراتژیک در شرکت می باشد ، به کلیه واحدهای تابعه ابلاغ می گردد .

 • پرداخت غیر حضوری قبوض با شماره 2000
  پرداخت غیر حضوری قبوض با شماره 2000

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات:40میلیارد تومان سرمایه گذاری درحوزه فناوری اطلاعات شهرستان بهارستان
وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ازسرمایه گذاری بیش از 40 میلیارد تومانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات درشهرستان بهارستان خبر داد. ..ادامه
نمایندگان حقوقی دولت در هیات مدیره شرکت مخابرات تعیین شدند
مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت مخابرات ایران ، با حضور 96/2 درصد سهامداران، شامل سهامدار اصلی (شرکت توسعه اعتماد مبین ) ، نماینده دولت و نماینده سهام عدالت برگزار و با رای سهامدار عمده ، دو نماینده حقوقی در هیات مدیره این شرکت معرفی شدند. ..ادامه
خدمات تلفن ثابتصدور و پرداخت قبضADSLسرویس دیتاآگهی هاINبازاریابی و فروشتالار گفتگوپیام ویدیویی
پنج شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٤


قیمت پایانی سهام: 2,197
قیمت روز قبل: 2,211
درصد تغییر: -0.63
حجم معامله: 1,682,618
پیام آنلاین

سایت شهدا

مخابرات از نگاه مطبوعات
سرویس ADSL و سامانه 2020 شرکت مخابرات استان تهران

شرکت مخابرات استان تهران به منظور تأمین نیازها و رضایتمندی مخاطبان تلاش می کند سرویس های خود را به نحو مطلوبی به مشترکان ارایه کند. پرسشنامه پیش روی ، برای ارزیابی مشترکان از سرویس ADSL و سامانه 2020 شرکت مخابرات استان تهران تهیه شده است . لطفاً با پاسخ دقیق ، ما را در جهت بهبود کیفیت ارایه خدمات یاری فرمائید.

«شرکت در نظرسنجی»

 بازدید امروز : 12838
 کل بازدید : 49660402
بازديدکنندگان آنلاين :35
اخبار ICT
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید تندگویان، شهید کاظمیان از تاریخ 14 شهریورماه آغاز می شود.
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشــورمان در مراسم افتتاح چند طــرح بزرگ مخابراتی گفت: امروز شاهد تحول بزرگ و پیشرفت های مهمی در صنعت مخابرات هستیم.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید گمنام از تاریخ 11 شهریورماه آغاز می شود.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات دماوند ، شهید کلانتری ، شهید تندگویان ، شهید عاطف ، شهید گمنام ، دکتر حسابی و شهید کریم زاده از تاریخ 10 شهریور ماه آغاز می شود.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهیدان لطفی از تاریخ 9 شهریور ماه آغاز می شود.
۱۰پروژه توسعه شبکه نسل سوم موبایل با سرمایه گذاری ۲۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال با حضور وزیر ارتباطات ، توسط اپراتور همراه اول به بهره برداری رسید؛ دولت در سال ۹۳ حدود ۵ هزار میلیارد تومان از این اپراتور درآمد کسب کرده است.
سرپرست شرکت مخابرات ایران ، ضمن تبریک هفته دولت از افتتاح 4837 پروژه مخابراتی در بخش‌های تلفن ثابت، تلفن همراه و ارتباطات دیتا با هزینه‌ای بالغ بر 717 میلیارد تومان خبر داد.
مراسم تودیع و معارفه هفت نفرازمدیران جدید شرکت با حضور مهندس صیدی ، معاونان، مدیران ستادی و مناطق در جلسه هفتگی مدیران، یک‌شنبه هشتم شهریور همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در دفتر مدیرعامل و هیأت مدیره برگزار شد.
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات هجرت از تاریخ 9 شهریور ماه آغاز می شود.
مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، به منظور تکميل اعضاي هيات مديره اين شرکت، ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۱۰ شهریور ماه 1394 در مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی برگزار خواهد شد.
توسعه شبکه کابل در 2 مرکز مخابراتی شهید تندگویان و شهید کاظمیان
وزیر امورخارجه کشور: مخابرات نقش مهمی در جهانی شدن و پیشرفت ایفا می‌کند.
توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید گمنام
7 مرکز مخابراتی دماوند ، شهید کلانتری ، شهید تندگویان ، شهید عاطف ، شهید گمنام ، دکتر حسابی و شهید کریم زاده توسعه می یابد
توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهیدان لطفی
درآمد 5هزار میلیاردی دولت از اپراتور همراه اول در یکسال
717میلیارد تومان سرمایه گذاری برای توسعه شرکت مخابرات ایران در هفته دولت سال 94
هفت معارفه و تودیع در جلسه هفتگی مدیران
توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات هجرت
آرشیو اخبار اخبار


جستجوی مراکز مخابراتی


لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید.


 


پیامبر (ص):

طلب علم بر هر مسلمانی واجب است ، همانا خدا جویندگان علم را دوست دارد.

كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان تهران می باشد... Copyright © 2012 tct.ir. All Rights Reserved